چهارشنبه 22 مرداد 1399
EN

اخبار

ارز زائران حج 1399 برای حج سال آینده حفظ میشود. آمادگی مالی زائرین جهت پرداخت الباقی هزینه سفر

  • 08 مرداد 1399
  • 08:23
  • 0 دیدگاه
  • 43 بازدید
  • Article Rating
ارز زائران حج 1399 برای حج سال آینده حفظ میشود. آمادگی مالی زائرین جهت پرداخت الباقی هزینه سفر

با موافقت هیئت دولت ارز زائران حج امسال برای سال آینده حفظ خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که امروز به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت تشکیل شد رئیس سازمان حج وزیارت اعلام کرد: با موافقت هیئت دولت، ارز اختصاص یافته برای زائران حج 99 به صورت سپرده برای حج سال آینده باقی خواهد ماند.

 

آقای علی رضا رشیدیان گفت: با توجه به موافقت دولت محترم، هزینه ارزی زائرانی که امسال ثبت نام کرده و وجه آن را به صورت کامل واریز کنند برای حج آینده افزایش نخواهد یافت.

 

دراین جلسه آقای قربان میرزایی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت  با بیان اینکه وجه دریافتی از مرحله اول ثبت نام زائران امسال برای خرید دو سوم دلار مورد نیاز تهیه و به حساب بانک مرکزی واریز شده است، گفت: مبلغ ریالی برای خرید باقیمانده هزینه ارزی از محل دریافت مرحله دوم وجه ثبت نام زائران تامین خواهد شد.

 

آقای اکبر رضایی سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت هم در این رابطه افزود: برای دریافت مرحله دوم وجه ثبت نام در روزهای آینده اطلاع رسانی انجام خواهد شد و زائران برای واریز این مبلغ آمادگی داشته باشند.

 

درادامه این جلسه، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت خواستار اطلاع رسانی به زائران، مدیران و روحانیون کاروان ها دراین خصوص شد و اقدامات و پیگیری های انجام شده را  در جهت حفظ حقوق زائر دانست .

 

 

 

 
 
مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.