پنجشنبه 13 مهر 1402
EN

با توجه به اهمیت سلامت زائران عزیز و گرانقدر برای خادمان آنها در سازمان حج و زیارت و شرایط فعلی و نیاز رعایت اصول بهداشتی در کل کشور از یک سو و همچنین بسته بودن مرزهای ایران و عراق از سوی دیگر، کلیه سفرهای عتبات عالیات عراق تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آمده است.

با توجه به شمار زیاد عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) که مشتاقانه منتظر زیارت حرم‌های مطهر در عتبات عالیات هستند به اطلاع می‌رساند در صورت هرگونه تغییری در شرایط موجود و گشوده شدن مرزهای دو کشور برای اعزام زائران و چشم انتظاران، مراتب از طریق سامانه رسمی سازمان حج و زیارت به نشانی اینترنتیhttp://news.haj.ir و سامانه حج وزیارت استان تهران به آدرس tehran.haj.ir  ورسانه‌های رسمی به اطلاع مردم عزیز و ارادتمندان خاندان اهل بیت (ع) خواهد رسید.

شهروندان گرامی توجه فرمایند کلیه ثبت نام هایی که با عناوین مختلف جهت اعزام به عتبات عالیات در محیط مجازی و یا در برخی از محلات تبلیغات می گردد کاملا غیرقانونی است و تاکید می گردد از پرداخت هرگونه وجهی یا ارائه اصل یا تصویر مدارک خود به اینگونه افراد خودداری نمایید. تلفن بازرسی حج وزیارت استان تهران64512120 و 64512140

واحد حراست استان تهران 64512124 و 64512125