روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عمره 94-93 از چهاردهم آبان ماه به مدت 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت  http://fakher.haj.ir   نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان در قالب یک گروه اقدام نمایند.

بر این اساس، کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده در بانک های ملی و ملت مربوط به ثبت نام های عمومی سال های 1387 و 1390 و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت نامی عمره در بانک ملی که پیش از این اقدام به تبدیل قبوض خود به کارت های ثبت نامی جدید کرده اند، از تاریخ 14/08/93 به مدت ده روز فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه مذکور در صورت تمایل به اعزام در عمره آتی، نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان خود، در قالب یک گروه اقدام نمایند و ثبت نام متقاضیان دارای اولویت در کاروان های عمره منوط به تشکیل گروه در سامانه یاد شده می باشد.

 

بدیهی است این اقدام بهیچ عنوان به منزله تعهد سازمان حج و زیارت برای اعزام متقاضیان در عمره پیش رو نمی باشد و اعزام افراد به عمره صرفاً منوط به فراخوان اولویت های آنان خواهد بود.

 

متقاضیان اعزام به عمره پیش از اقدام به ثبت تقاضا در سامانه مذکور و اقدام به گروه بندی توصیه اکید می گردد، حتماً« راهنمای ثبت تقاضای تشرف و نحوه تشکیل گروه» را مطالعه نمایند.

 - فایل راهنمای تشکیل گروه عمره.