نقشه سایت   |   درباره ما   |   تماس با ما  

اخبار و اطلاعیه ها
همايش متمركز آموزشي زائران عتبات عاليات استان تهران برگزار شد 1396/11/7

 

همايش آموزشي - توجيهي زائران عتبات عاليات استان تهران روز جمعه در سالن آمفي تئاتر سازمان حج و زيارت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان تهران، در همايش روز جمعه – ششم بهمن ماه 96-  که با حضور جمع کثیری از زائران عتبات عالیات که به زودی به این سفر معنوی اعزام می شوند ، برگزار شد ؛  توصیه هایی لازم به زائران گوشزد و یادآوری گردید.

بر اساس این گزارش در این همایش که با حضور مسئولان حج و زیارت استان تهران و حجت الاسلام والمسلمين اصغر محمدي مسئول بعثه مقام معظم رهبري استان تهران برگزار شد، در ابتدا مهران فرشيد مدیر حج و زیارت استان تهران ضمن خير مقدم به زائرين عتبات عاليات و تقدیر از حضور منظم زائران در این همایش، بر ضرورت برگزاری اين قبیل جلسات بمنظورهماهنگي هرچه بيشتر و بهتر و ایجاد آمادگی افزون تر زائران برای شرایط سفر تاکید کرد.

سپس مهران فرشید مدیر حج و زیارت استان تهران ضمن معرفی سید بهنام غفرانی مدیر ثابت هتلهای عتبات عالیات که در دوره های اخیر بالاترین امتیاز را در بین مدیران هتلهای عتبات کسب نموده بود از زحمات ایشان تشکر وقدردانی نمود . 

این گزارش حاکی است؛ در ادامه این همایش حجت الاسلام و المسلمین اصغر محمدی مسئول بعثه مقام معظم رهبری این سفر را ضروری و سرشار از فضلیت خواند و احادثی در خصوص این سفر معنوی ایراد نمود و آداب زیارت عتبات توسط حجت الاسلام بهاري نماينده بعثه مقام معظم رهبري  و همچنین مسائل اجرایی و توصیه های بهداشتی سفر توسط جناب آقای دکتر مومنین برای حاضران در همایش توضیح داده شد.

در ادامه همایش روز گذشته زائران عتبات استان تهران ، جناب آقاي حاجی علیزاده نماينده حراست استان تهران ، توصیه های امنيتي سفر را براي زائرين حاضر در اين همايش تشریح کردند.

در پایان این همایش به زائريني كه در طول مراسم به سوالات سخنرانان اين همايش پاسخ داده بودند ، هداياي نفيسي به رسم يادبود تقديم شد .

آقای فرشید

آقای محمدی

هدیه به مدیر ثابت نمونه 

آقای بهاری

آقای فرشید

آقای مومنین

آقای حاجی علیزاده

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حج و زیارت استان تهران می باشد