نقشه سایت   |   درباره ما   |   تماس با ما  

اخبار و اطلاعیه ها
همایش آموزشی -توجیهی زائران نوروزی عتبات عالیات در تهران برگزار شد 1396/12/26

همايش آموزشي - توجيهي زائران نوروزی عتبات عاليات استان تهران روز جمعه در سالن آمفي تئاتر سازمان حج و زيارت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان تهران، در همايش روز جمعه – بیست و پنجم اسفند ماه 96-  که با حضور جمع کثیری از زائران عتبات عالیات که در ایام نوروز 1397 به این سفر معنوی اعزام می شوند ، برگزار شد ؛  توصیه هایی لازم به زائران گوشزد و یادآوری گردید.

بر اساس این گزارش در این همایش که با حضور مسئولان حج و زیارت استان تهران تهران برگزار شد، در ابتدا مهران فرشيد مدیر حج و زیارت استان تهران ضمن خير مقدم به زائرين عتبات عاليات و تقدیر از حضور منظم زائران در این همایش، بر ضرورت برگزاری اين قبیل جلسات بمنظورهماهنگي هرچه بيشتر و بهتر و ایجاد آمادگی افزون تر زائران برای شرایط سفر تاکید کرد.

در این گزارش حاکی است؛ آداب زیارت عتبات توسط حجت الاسلام والمسلمین بنائی نماينده بعثه مقام معظم رهبري  قرائت شد و جناب آقاي حاج علیزاده نماينده حراست استان تهران ، توصیه های امنيتي سفر را براي زائرين حاضر در اين همايش تشریح کردند.

در ادامه همایش روز گذشته زائران عتبات استان تهران ، مسائل اجرایی و توصیه های بهداشتی سفر توسط جناب آقای دکتر مومنین برای حاضران در همایش توضیح داده شد.

در پایان این همایش به زائريني كه در طول مراسم به سوالات سخنرانان اين همايش پاسخ داده بودند و همچنین به دو نفر از فرزندان زائرین که در پاسخ به سوالات مربوط به خردسالان  موفق شده بودند ، هداياي نفيسي به رسم يادبود تقديم شد .

 

همایش عتبات 961226

همایش عتبات 2

همایش عتبات 3

همایش عتبات 4

همایش عتبات 5

همایش عتبات6

همایش عتبات 7

همایش عتبات 8

همایش عتبات9

همایش عتبات

همایش عتبات 12

همایش عتبات 13

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حج و زیارت استان تهران می باشد