نقشه سایت   |   درباره ما   |   تماس با ما  

اخبار و اطلاعیه ها
بازدید رئیس سازمان از مدیریت حج و زیارت استان تهران 1396/11/11

 

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت صبح امروز با حضور در مدیریت حج و زیارت استان تهران در جریان اقدامات و برنامه های این مدیریت قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، حمید محمدی در جریان این بازدید از بخش های مختلف مدیریت حج و

زیارت استان تهران شامل دفتر مدیریت، روابط عمومی، بازرسی، حراست، امور راهنمایان ، کارگزاران، اداره ثبت نام، عتبات، دبیرخانه، حراست و ... بازدید کرد و رهنمودهای لازم را به کارکنان ارائه کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در این بازدید از تلاش های خالصانه کارکنان حج و زیارت استان تهران در خدمات رسانی به زائران خانه خدا و اعتاب مقدس تقدیر بعمل آورد و بر تداوم این خدمات رسانی و بکارگیری روش های نوین تاکید کرد.

محمدی در این بازدید با اشاره به ظرفیت حج و زیارت استان ها که ارتباط مستقیم وموثر با کارگزاران زیارتی ، زائران و مردم دارند، تاکید کرد: جمع بندی نظرات و پیشنهادات ادارات حج و زیارت استان ها می تواند در سیاست گذاری های سازمان حج و زیارت مورد توجه قرار گیرد.

محمد آزاد، معاون توسعه مدیریت و منابه سازمان حج و زیارت، وحید اسکندری سرپرست اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و مهران فرشید مدیر حج و زیارت استان تهران، حمید محمدی را در این بازدید همراهی کردند.

 

 

آقای محمدی

آقای محمدی

آقای محمدی

آقای محمدی

آقا محمدی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حج و زیارت استان تهران می باشد