نقشه سایت   |   درباره ما   |   تماس با ما  

اخبار و اطلاعیه ها
همايش متمركز آموزشي زائران عتبات عاليات استان تهران برگزار شد 1396/10/9

همايش آموزشي - توجيهي زائران عتبات عاليات استان تهران روز جمعه در سالن آمفي تئاتر سازمان حج و زيارت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان تهران، در همايش روز جمعه - هشتم ديماه 96-  که با حضور جمع کثیری از زائران عتبات عالیات که به زودی به این سفر معنوی اعزام می شوند ، برگزار شد ؛  توصیه هایی لازم به زائران گوشزد و یادآوری شد.

بر اساس این گزارش در این همایش که با حضور مسئولان حج و زیارت استان تهران و حجت الاسلام والمسلمين اصغر محمدي مسئول بعثه مقام معظم رهبري استان تهران برگزار شد، در ابتدا مهران فرشيد مدیر حج و زیارت استان تهران ضمن خير مقدم به زائرين عتبات عاليات و تقدیر از حضور منظم زائران در این همایش، بر ضرورت برگزاری اين قبیل جلسات بمنظورهماهنگي هرچه بيشتر و بهتر و ایجاد آمادگی افزون تر زائران برای شرایط سفر تاکید کرد.

این گزارش حاکی است؛ در ادامه این همایش آداب زیارت عتبات توسط حجت الاسلام بهاري نماينده بعثه مقام معظم رهبري  و همچنین مسائل و توصیه های بهداشتی سفر توسط جناب آقاي ظفري نماينده هيأت پزشكي حج و زيارت برای حاضران در همایش توضیح داده شد.

در ادامه همایش روز گذشته زائران عتبات استان تهران ، جناب آقاي ذوالفقاری نماينده حراست سازمان، توصیه های امنيتي سفر و جناب آقاي حسيني مسائل اجرايي سفر عتبات را براي زائرين حاضر در اين همايش تشریح کردند.

در پایان این همایش به زائريني كه در طول مراسم به سوالات سخنرانان اين همايش پاسخ داده بودند ، هداياي نفيسي به رسم يادبود تقديم شد .

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حج و زیارت استان تهران می باشد